Видавництво «МОРІОН»

«МОРІОН» — провідне українське підприємство, що спеціалізується в галузі систематизації інформації стосовно лікарських засобів. Основні напрями діяльності компанії «МОРІОН» — видавничий бізнес, розвиток і впровадження комп’ютерних технологій в медицині та фармації, дослідження та аналіз фармацевтичного ринку України.

На сайті ви можете ознайомитися з нашими інтернет-проектами: Компендіум OnLine, «Щотижневик АПТЕКА», «Український медичний часопис», «Український ревматологічний журнал», «Онкологія» та «Експериментальна онкологія», АПТЕЧКА.

«Компендіум» — довідник лікарських препаратів, що містить найактуальнішу інформацію про сучасні ліки. Це один з найповніших і найбільш відвідуваних довідників на теренах СНД. Ви можете користуватися його online-версією або придбати книгу.

Оператори фармацевтичного ринку можуть скористатися базою даних довідково-пошукової системи «Оптові пропозиції для аптек».

Орієнтуватися у тенденціях та особливостях фармринку допоможуть аналітичні огляди у проекті «Фармстандарт».

АПТЕЧКА дозволяє швидко знайти препарат в аптеках, дізнатися про його вартість, перейти до його інструкції на «Компендіумі» та/або онлайн-замовлення препарату в одній з аптек.

Підпишіться на новини сайту — і отримуйте інформацію щодо всіх оновлень у наших проектах. Ви можете підписатися на анонси номерів «Щотижневика АПТЕКА», «Українського медичного часопису», «Українського ревматологічного журналу», журналів «Онкологія» та «Експериментальна онкологія», новини видавництва.

На сайті представлено книги, що вийшли у видавництві «МОРІОН». Ви можете прочитати анотації до них, а також дізнатися, як їх придбати.

У наших проектах лікарі, провізори, фармацевти, керівники аптек, оператори ринку лікарських препаратів, студенти медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів знайдуть для себе чимало корисної інформації.